Fitness centra (B2B)

Better Belly je ideální doplněk pro fitness centra, wellness studia zaměřená na hubnutí a zdravý životní styl apod.Opakovaně na mnoha provozovnách jsme prověřili přínosy BetterBelly pro klienty a finanční návratnost investice do 6 měsíců od pořízení.

Better Belly rozšiřuje Vaši standardní nabídku a je velmi jednoduché jej přidat do Vaší stávající kondiční či kardio zóny.

Spolu s prvním základním setem dostanete také marketingový balíček, který Vám zajistí zájem Vašich současných zákazníků i příliv nových zájemců. S Better Belly umíte oslovit i ty zákazníky, kteří k Vám doposud nezavítali.

Samozřejmostí je integrované zaškolení obsluhy, poradenství týkající se prodeje zákazníkům a jeho načasování, nastavení cenové politiky a další tipy a triky pro ziskové zařazení Better Belly do vašeho fitness centra. Poradíme, jaké kardiovaskulární stroje pořídit, pokud je ve Vašem fitness zatím nemáte.

Doporučujeme uvažovat o zakoupení více setů najednou, poskytujeme zajímavé slevy. Pokud nechcete investovat, nabízíme dlouhodobý pronájem.

Pro předvedení a cenovou kalkulaci nás kontaktujte a dále se Vám bude věnovat náš obchodní zástupce.