REFERENCE PROVOZOVATELŮ

Fitneska Ústí nad Labem, majitelka Pavla Lapková

Better Belly jsme pořídili jako doplněk ke kruhovému tréninku pro klientky, které obtížně shazují tuk v oblasti břicha. Příjemně nás překvapilo, jakých výsledků naše klientky dosahují. Efekt cvičení Better Belly je viditelný a výsledkem jsou běžně úbytky v oblasti břicha 5 – 8 cm a také úbytky v oblasti pasu a hýždí. Klientky si tento způsob cvičení pochvalují, hlavně pro jeho nenáročnost, příjemnou cenu a opravdu vynikající výsledky. U nás, v Expresce Ústí nad Labem, mohou klientky s Better Belly cvičit na běhacím páse nebo na eliptikalu. Pro nás bylo pořízení Better Belly dobrou investicí s rychlou návratností.

Praha Jarov, majitelka Jindra Zahradníková

Better Belly nabízíme v Expresce Jarov od prosince 2014 a naše klientky si tento způsob spalování břišního tuku velmi rychle oblíbily. Nejenom že si svoje zkušenosti sdělují mezi sebou, ale hlavně – výsledky jsou vidět! Na základě našich vlastních statistik činí úbytek v pase v průměru 6,5 cm, zmenšení obvodu je patrné i přes boky a stehna. Jsem ráda, že můžeme našim klientkám pomoci k rychlejšímu získání vytoužené postavy a za dostupnou cenu. Pro mě jako majitelku Expresky Jarov byla koupě Better Belly rozhodně dobrá investice s brzkou návratností.

Praha 4 VacuPraha, majitelka Michaela Coufalová

http://www.vacupraha.cz/vacushape/better-belly

Better Belly nabízíme ve studiu Vacupraha od června 2015 a naše klientky si tento způsob spalování břišního tuku nemohou vynachválit.

Vzhledem k tomu, že naše malé rodinné fitko neslouží pouze ženám, berou naše klientky cvičit i své drahé polovičky:) Mužům cvičení taktéž vyhovuje, protože to není nic fyzicky náročného a jako příjemný bonus mají centimetrové úbytky za velmi krátkou dobu. Zmenšení obvodu je patrné nejen na břiše, ale i přes boky a stehna. Jsem ráda, že můžeme našim klientkám a klientům pomoci k rychlejšímu získání vytoužené postavy a to za velmi příznivou cenu. Pro mě jako provozovatelku fitness byla koupě Better Belly rozhodně velmi výhodná investice s takřka okamžitou návratností.

Mladá Boleslav Bonita Mia, majitel Andrés Sánchez Huerta

http://www.bonita-mia.cz/

Máme program Betterbelly přes půl roku, ženy oceňují nenáročnost cvičení při dosažení efektu hubnutí na břiše, hlavně na pásu jedoucím rychlostí chůze. Na eliptikalu zase oceňují, že šetří kolena a klouby na nohou při rychlejším pohybu. Obecně si velmi chválí uvolňující efekt pásu Betterbelly a příjemné prohřátí břišních a bederních partií. Doporučuji zvolit BetterBelly!

Kralupy nad Vltavou, majitelka Michaela Ducháčková

BB jsme pořídili v srpnu 2013. Po počáteční nedůvěře ze strany klientek k tomuto "jednoduchému" hubnutí v oblasti břicha si přístroj po vyzkoušení velmi rychle oblíbily. Některé klientky zpočátku chodí jen na Better Belly, jsou s výsledky velmi spokojené. Úbytek tuku v oblasti břicha o 5, 6, 7, 8 cm je běžný, pokud dodržují pravidelnost cvičení. Příjemná cena pro klientky, rychlá návratnost investice pro nás. Pás jsme měnili po dvou letech používání, jinak vše funfuje bezvadně. Jednoznačně pořízení doporučuji.

Bratislava Expreska Staré Mesto, Viktor Mayer

Ako prvý na Slovensku sme v júli 2015 nasadili program BetterBelly. Kombinácia účinného spaľovania a nenáročného kadia nám za mesiac a pol priniesla do programu niečo cez 45 nových zákazníkov, priemerný úbytok v súčte 7 cm na klienta zaisťuje stále rastúcu klientelu. BetterBelly môžem len odporúčať!

Košice Expreska Terasa, Lucia Koncsolová

Ako majiteľka Expresky som hrdou vlastníčkou už dvoch prístrojov, a vrelo odporúčam všetkým, ktorí chcú vo svojom fitku ponúkať kvalitné služby.

Návratnosť investície bola v mojom prípade menej než mesiac. A to je pre mňa skvelé.

Predali sme 15 BB štúdií behom 14 dní a 37 za mesiac, čo je fajn číslo si myslím, napriek tým horúčavám v lete čo boli. BB je naozaj skvelá investícia!

Topoľčany Expreska, majiteľka Irena Košecká

Počas prvého mesiaca v augustových horúčavách roku 2015 sme získali 11 zákazníčok. Som veľmi spokojná. Pochválime sa svojim výsledkom po 12-tich makačkách s Betterbelly: odbudlo mi 7 cm a 2,5 kg. Priznám sa, že som troška "švindľovala" a dávala si na striedačku každý druhý deň 4 kolieska kruhového tréningu.