O NÁS

Skupina společností s historií od roku 2012, provozuje několik fitek určených pouze pro ženy. Po návštěvě výstavy v Německu, kde jsme se seznámili s Peterem Boogem, přerostla fascinace nad Better Belly ve společnou dohodu o výhradním obchodním zastoupení na trhu východní Evropy. Prověřili jsme opakovaně účinky BetterBelly a finanční návratnost pro fitness provozovnu do 6 měsíců od pořízení.

Máte dotaz, chcete získat...

...více informací nebo váháte před pořízením BestBelly pásu na hubnutí na břiše, nebo novinky BetterLegs pro hubnutí zadečku a horních stehen? (Bohužel, zařízení BetterBelly je dlouhodobě nedostupné ke koupi z důvodu problémů výrobce s dodávkami do Evropy.)

Kontaktujte nás:

selfness s.r.o., ič 07788754

Email: gustav.libra@gmail.com

Tel: +420 602 616 510

Ing. Gustav Libra

Stvořitelé Better Belly

Tvůrcem Better Belly® je Peter Boog. Peter je ve světě fitness aktivní více než 20 let. Začínal kariéru v malém pohybovém studiu, jen s několika lavičkami, které rychle vyrostlo do školy aerobiku. Záhy se přestěhoval do větších prostor, kde vytvořil svůj první fitness klub. Ten se ve městě Bussum stále nachází, je trochu větší než před 20 lety, a jde o stále pěkný sportovní klub primárně zaměřený na zákazníky.

V roce 1995 si otevřel druhý sportovní klub v Utrechtu společně se svou ženou. Klub byl postaven na stejném principu jako v Bussumu, a v roce 2001 se pak naskytla příležitost vybudovat zcela nové prostory.

Peter byl vždy fanatický jachtař a vyhrál různá mistrovství, několikrát získal cenu Round Texel.

Jeho žena Bernardina Boog se zapojila do podnikání v roce 1994. Společně vybudovali dva sportovní kluby. Bernardina aktivně sleduje novinky ve fitness a aerobiku. Po úspěšném ukončení studia na housle se rozhodla pro změnu. Její nový životní styl je sport. Obdobně jako pro výuku hudby, objevila svůj talent pro cyklistiku, jenž měl jako výsledek úspěšnou kariéru na horském kole. V roce 2005 se stal mistryní Holandska v disciplíně Cross Country, vyhrála také disciplínu Maraton, byla pátá na mistrovství Evropy a pravidelně se umisťovala do desátého místa v sérii Světových pohárů. Bohužel roce 2006 ji zaskočila vážná nemoc a kvůli tomu chyběla v roce 2008 na olympijských hrách v Pekingu.