REFERENCE UŽIVATELŮ

🤭 Můžete mít výsledky nebo výmluvy.

😄 Pro motivaci také přikládáme ukázky permanentek různých klientek, aneb jak to vypadá, když cvičíte pravidelně: odměnou vám budou takto krásné výsledky. 

🙂 Jen tak dál, máme z vás radost.

infračervené záření a pohyb

Dlouhodobé průměrné úbytky jsou 6-9 cm úbytek obvodu měsíčně (měří se na začátku a na konci programu na 4 místech, zpravidla stehno beze změny, hýždě nepatrný úbytek, většina úbytku obvodu je v pase v oblasti pupíku a 3 cm pod pupíkem). V tom jsou zahrnuty i výsledky opakovaných retenčních programů s dalším úbytkem, celkem více než 300 řádně provedených měření.

paní nyklová

Už mám několikátou studii BetterBelly a jsem velice spokojená. Snížila jsem konfekční velikost o dvě čísla, postava se mi vytvarovala, ubyly mi centrimetry přes bříško a kamarádky si všímají té změny :)


paní rathanová

Vzhledem k tomu, že mi bylo na dietologii doporučeno kardio cvičení, rozhodla jsem se vyzkoušet BetterBelly v Expresce, kam jsem již dříve docházela na kruhový trénink. Dnes mám již 3. studii a nemohu si jej vynachválit. Ubyly centimetry na bříšku i na bocích. Krásně to prohřívá záda a aby mi 45min rychleji uteklo, koukám vždy na film :) Betterbelly je opravdu velmi efektivní a příjemné cvičení.paní kuchařová

Teprve ve svých 42 letech jsem začala mít ráda sport a to díky ženskému fitness klubu. Do té doby jsem byla absolutně nesportovní a žádné cvičení mě nějak moc nenadchlo. Nyní mám zaplacen již druhý roční plán, využívám jak kruhový trénink tak Betterbelly, jsem moc spokojená a cítím se skvěle. Na závěr musím maximálně vyzdvihnout trenérky, které jsou vždy milé a ochotné.paní janurová

Super. Vřele doporučuji. Díky BetterBelly a kruhovému tréninku jsem opět více jak rok po operaci kolene dokázala sednout na kolo a ujet více jak 30 km. Prostě super:)


paní zemanová

S BetterBelly jsem moc spokojená. Začala jsem chodit tak před rokem a od té doby jsem už absolvovala několik programů BB. Dřív jsem chodila cvičit do posiloven, ale až BB mi pomohlo zhubnout na správných partiích – tedy na bříšku a ještě za poměrně krátkou dobu, a to se v jídle moc neomezuji. Cvičení na BB je příjemné, je vám teda hodně teplo a hodně se potíte, ale to je asi správně. A při cvičení na BB mám super příležitost srovnat si myšlenky v hlavě nebo se podívat na nějaký film, díky kterému mi cvičení rychle uteče. Určitě všem doporučuji! 

paní doležalová

Cvičení je fajn. Baví mě sledovat, že uběhnu více a více, také rychleji

paní černíková

Chtěla bych poděkovat Expresce Strašnická, kterou navštěvuji rok a díky tomu jsem se po úrazu dostala zpátky do kondice. Hlavně díky Better Belly s příjemným relaxem u TV :-) a účinným spalováním tuku na břiše, a také díky účelnému kruhovému tréninku a super personálu!!

paní čápová

BetterBelly mě nabíjí! Bála jsem se, že to nezvládnu, ale mám ze sebe dobrý pocit. Mám za sebou pouze tři lekce a už se těším na další. Děkuji

paní smoterová

BetterBelly jsem obdržela v balíčku při vstupu do fitka. Mám zde dobrý pocit z pohybu a cvičení rychle utíká, také díky za sledování TV.

Hodnocení akční nabídky: 4týdenní trénink pro břicho v dámském fitness

 4,5 / 5 dle 36 hodnocení

Adéla, 28. 9. 2015: Vynikající personál na Černém mostě a i své výsledky to mělo:-)

Tereza, 23. 9. 2015: Expreska Národní je úplně super. Vstřícné, hodné a milé slečny cvičitelky. Skutečně ženské prostředí. Krásné zázemí. Všem moc doporučuji. Po uplantění voucheru jsem se rozhodla koupit si roční členství.

Anna, 21. 9. 2015:  Expreska na Národní je parádní a jako bonus je tam milá obsluha. Už mám za sebou měsíc Betterbelly a v pase mi ubylo 9 cm. A co je nejdůležitější konečně se pravidelně hýbu :)

Petulka, 10. 9. 2015: Skvělá dostupnost, perfektní prostředí na cvičení. Velmi příjemné slečny, které jsou neustále k dispozici. Spokojenost! :)

Alča, 25. 8. 2015: Příjemná atmosféra, teplíčko

Alex, 19. 6. 2015: Velice milé slečny a celkově na mě fitness působí pěkně a příjemně. Také mi u sportu pustí filmek. Doporučuji!

reference paní alex

Alex, 19. 6. 2015: Velice milé slečny a celkově na mě fitness působí pěkně a příjemně. Také mi u sportu pustí filmek. Doporučuji!

Dále uvádíme testimonialy zákazníků ze zahraničí.

Reference 1: Je to návykové! Připadá mi to jako povolený doping. Začal právě můj třetí měsíc. První měsíc byl úbytek 6 cm a 4,5 kilo a druhý měsíc 4 cm a 4 kg. Výsledek způsobil jen Better Belly, bez úpravy stravování. Cvičení na Better Belly probíhalo navíc ke standardnímu sportování, takže navíc třikrát týdně s Better Belly. Teplo je krásně cítit, a já se cítím dobře po celý zbytek dne - mám menší nebo téměř žádné bolesti v zádech už proto, že teplo zůstane ve vašem těle a zvyšuje ohebnost. Takže, je to dobré pro vaši mysl a vaše tělo a mysl a navíc budete hubnout - budete vítěz!

Reference 2: Na začátku byly obavy... V našem fitku probíhá stále průzkum, ale výsledky jsou pozitivní. Někteří ztratili jen 2 cm a jiní ztratili 8 nebo 9 cm. Vzrůstá ve mne přesvědčení, že to pomůže většině klientů. Musím však přiznat, že na začátku byly pochybnosti. Výsledky ale nelžou, a to je jediná věc, která se počítá.

Reference 3: Konečně jsem zhubla na břiše! Nejsem tlustá, ale z nějakého důvodu jsem měla vždycky trochu větší bříško. To mě opravdu štvalo. Do našeho fitka pak přišla novinka: Better Belly. A je to tady, zase někdo slibuje nesmysly, říkala jsem si. Ale stejně, dala jsem tomu šanci. Pak jsem začala cvičit třikrát týdně po dobu 40 minut. Potíte se hodně, ale teplo z pásu působí dobrý pocit. Měření proběhlo na začátku a pak znovu po čtyřech týdnech.  Cítila jsem jako bych ztratila něco kolem pasu, potvrdilo se to na mém oblečení a moje bříško téměř zmizelo. Při měření se ukázalo, že jsem zhubla 12 cm v obvodu. Je mi fajn! Konečně jsem přišla o moje bříško! Díky, Better Belly!

Reference 4: Proč Better Belly? Po nějakou dobu už jsem pokukoval ženy a muže jak sportují zabaleni ve folii spásem na břiše, evidentně kvůli hubnutí, ale já tomu nevěřil. Po čase byly na těch lidech vidět i výsledky, ale říkal jsem si, že je to kvůli dietě, ne kvůli pásu. Pak jsem dostal do ruky leták s popisem řady výhod, které trénink s Better Belly může nabídnout - a mě přišlo jako dobrá výzva, jít do toho taky. Zhubnout během 4 týdnů díky stimulaci krevního oběhu do míst, kde je krve příliš málo, zmenšit konfekční velikost, mít klidnější spánek a cítit se hubenější, to vypadalo jako příliš dobré pro to, aby to byla pravda. Zaregistroval jsem se a myslel na to, že kdo neriskuje, nic nezíská. Cena za 12 lekcí je rozumná a během představení ve fitness Bodyconditioning Bussum mi zaměstnanci všechno dobře vysvětlili a zodpověděli všechny moje otázky. Princip je to, že mne zabalili do tenké folie a pak nechali 45 minut cvičit, s pásem Better Belly na sobě. Pás Better Belly vydává teplo a folie teplo kumuluje. Po 45 minutách je člověk promočený, ale je to dobrý pocit. Jakmile se převléknete, můžete i pokračovat ve cvičení bez Better Belly. Po 12 lekcích je výsledkem opravdu úbytek hmotnosti, zvýšení svalové hmoty, 6 % méně tělesného tuku, menší velikost šatů (o 10cm!!), klidnější spánek a celkový pocit zdatnosti. Pro mne Better Belly to, co slibovalo, a jsem s výsledky velice spokojený. Takže dámy, vyzkoušejte to, a pánové, tady je návod jak shodit vaše pivní bříško, protože to opravdu funguje!

Better Belly ® a bolavá záda? Byl jsem fanatický běžec. Nemohu se aktuálně věnovat této zálibě kvůli bolesti zad. Bolest vystřeluje ze zad do nohou, a činí tak běh velice bolestivým a nepříjemným. Můj fyzioterapeut mi doporučil ať jsem neustále v pohybu, a navrhl šetrnější crossový trenažér. Zaregistroval jsem se Bodyconditioning Utrecht, kde mi navrhli, abych trénovat pomocí Better Belly, a že to snad bude mít pozitivní vliv na záda. Nyní mohu říci, že mohu trénovat bez pocitu bolesti. Po celou dobu, co jsem na crossovém trenažéru a mám na břichu a bedrech Better Belly, necítím žádnou bolest. To mi umožňuje udržovat svou kondici bez bolesti v zádech nebo nohou. Další výhodou je, že jsem ztratil několik centimetrů okolo břicha. To mne těší, znamená to, že se nemusím zase tak moc starat, kolik lahůdek sním o víkendu!

reference paní čápová

Paní Čápová: BetterBelly mě nabíjí! Bála jsem se, že to nezvládnu, ale mám ze sebe dobrý pocit. Mám za sebou pouze tři lekce a už se těším na další. Děkuji