BestBelly

👉 Objednejte pomocí formuláře níže.

Bestbelly nejen na doma

Bříško je často problematická partie u žen typu "jablko" s vyšším podílem ukládání tuku. BestBelly pomáhá zahřátím tukových buněk. Spalování tuku je nejúčinnější při současném aktivním kardio pohybu.

Rychlejší chůze na běhacím pásu nebo pomalejší pohyb na eliptikalu pomáhá rozproudit krev. Břišní pás BestBelly zahřívá příslušné tělesné partie. Tukové buňky ze zahřívaných partií se snadněji uvolňují k přeměně na energii. 

Navíc si můžete zapnout vibrace pro ještě vyšší účinek při spalování nebo regeneraci!

Infračervené záření působí na tuky na břiše a právě jen tam.

Navíc si můžete zapnout vibrace pro ještě lepší prokrvení!

Snadné a efektivní použití

Ovládání Belly pásu je jednoduché, na ovladači je spínač pro vibrace a posuvný spínač pro intenzitu výkonu tepelného působení. Belly pás umožňuje volit 3 úrovně tepla (45 °C, 50 °C a 55 °C). Pás lze snadno přenášet.  Zapínání na suchý sip určuje, jak moc bude pás upnutý. 

BestBely na spalování tukových buněk na břiše

Pro spalování tuku je vhodný aktivní pohyb na eliptikalu či orbitreku, na rotopedu se vzpřímeným posezem, při joggingu na chodícím pásu nebo na běhacím pásu v režimu chůze. Infračervené tepelné záření pomáhá aktivovat tukové buňky a lépe je rozpouštět při aktivním pohybu.

Aktivní aerobní pohyb by neměl být příliš náročný, tepová frekvence by se měla pohybovat v pásmu spalování tuků. Optimální tepová frekvence pro spalování tuků je na 55 - 65 % maximální tepové frekvence v aerobním pásmu.

Aerobní pásmo pro efektivní spalování tuků: pohybová aktivita s takovou náročností, kdy „nepřepalujeme“ (to už pálíme hlavně sacharidy), ale udržujeme tělo v dostatečné akci. Například při běhu jde o takovou rychlost pohybu, při které ještě zvládneme mluvit rozvité věty, bez zadýchávání či lapání po dechu (v odborné fitness hantýrce "test mluvčího"). Pokud je pohyb pomalý, tepová frekvence je příliš nízká, pomáhá pás zahřátím tukových buněk. Naopak pokud se blížíme ke svému tepovému maximu, zvyšujeme kondici, ale nepálíme tuky.

Optimální tepovou frekvenci lze určit v laboratorním testu maximální tepové frekvence, nebo odhadnout pomocí vzorce:

Žena: 209 − (věk × 0,7)

Muž: 214 − (věk × 0,8)

Tepelně vibrační terapie na svaly, záda a stehna

Belly pás je vibrační tepelný přístroj, které může sloužit k uvolnění, zahřátí a relaxaci svalů. Na ovládací jednotce si lze vybrat ze tří teplotních stupňů (45 °C, 50 °C, 55 °C) a zapnout vibrace. Pás je možné použít nejen na hubnutí při aktivním pohybu, ale také na uvolnění bolestivých partií jako záda nebo stehna. Vibrace jsou přenášeny na bolestivé svaly a zlepšují regeneraci po cvičení. 

Urychlí regeneraci a uleví od bolesti

Tepelný a vibrační účinek Belly pásu zmírňuje bolest a ztuhlost svalů. Tepelná vibrační terapie uvolní svaly uvolní a pomůže regeneraci svalů po cvičení v pohodlí domova. 

Před sportovním výkonem nebo tréninkem pás svaly zahřeje a sníží riziko zranění

Namožený sval například na noze nebo na zádech může limitovat pohyb při tréninku. Tepelná vibrační terapie před cvičením snižuje riziko zranění. Namožený sval se rychleji zahřeje a trénink může proběhnout bez problémů. 

Obsah balení a dodání:

Jak používat belly pás Pro zvýšené spalování tuků při aktivním pobybu v aerobním pásmu

Přívodní kabel zapojíme do elektrické sítě, případně přivedeme prodlužovací kabel do blízkosti sportovního zařízení (eliptikal, orbitrack, běhací pás, pás na chození, rotoped s rovným posezem). Pro ochranu Belly pásu před účinkem potu a zvýšení zahřátí kůže obalíme tělo strečovou folií, 2-3 vrstvy. Připneme pás na tělo a upevníme pomocí suchého zipu tak, aby pás umožňoval volný pohyb. Zařízení je připravené k použití. Ovladačem můžeme zapnout vibrace, které se spustí ihned.

Na ovladači je přepínač intenzity teploty, začínáme vždy stupněm 1. Doporučujeme pro dlouhodobé použití a trvanlivost přístroje nezvyšovat intenzitu více než na 2. stupeň. Po určitou dobu trvá zahřátí pásu a teplo tak není na těle cítit. Stupeň 3 není pro používání vhodný, Belly pás není infra sauna a při dlouhodobém používání nejvyššího stupně intenzity může dojít ke spálení kůže nebo přepálení tepelných drátů uvnitř pásu.

V průběhu cvičení můžete vibrace i tepelné působení vypínat a zapínat. Před blížícím se koncem cvičení tepelné působení pásu vypněte a nechte působit akumulované teplo.

Po ukončení cvičení vypneme ovladačem zařízení, odepneme pás a necháme jej vychladnout a případně usušit na větraném místě. Strečovou folii odstraníme z těla nejlépe v koupelně nebo na jiném vhodném místě, kde krůpěje potu nezpůsobí poškození podlahy, a ekologicky zlikvidujeme.

kontraindikace použití belly pásu

Pokud máte některou z následujících indikací, nepoužívejte Belly pás ani jiné tepelně vibrační zařízení bez předchozího souhlasu svého lékaře:

Tyto indikace neznamenají, že nemůžete tepelně vibrační zařízení používat, ale doporučujeme vám nejdříve se poradit s lékařem.

Při prvních známkách jakéhokoli nepohodlí ihned zařízení vypněte a odstraňte z těla.

jak dlouho lze belly pás používat

Nepoužívejte Belly pás nepřetržitě déle než 30 minut. Po této době nechejte Belly pás před opětovným použitím alespoň 5 minut vychladnout, případně zcela vysušit na větraném místě.

Obalením kůže strečovou fólií chráníte materiál pásu před znečištěním a poškozením.

Pokud pás nevyužíváte, odpojte jej z elektrické sítě.